Traducerea software-ului prin Pro-Tran

Subiectul paginii: Traducerea software-ului

Bulgarã
Germanã
Englezã
Francezã
Italianã
Portughezã
Polonezã
Rusã
Spaniolã
Romanian
Turcã
Maghiara
Chinezã
Olandeza
Lumea vorbeşte Pro-Tran
 
Acasã » Ofertã de preţ Oferta noastrã » Informaţii » Servicii » Contact »
   
 

Contact

 
Cãutare:
 
 
Ne bucurã sã vã punem la dispoziţie serviciile noastre în orice moment.
 
Contactaţi-ne!
 
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct Brazilia:
 
  Pro-Tran - Marisa Fialho Schaurich
  Olavo Bilac, 780 - Jardim America
  93032-090 São Leopoldo - Rio Grande do Sul
 
  Telefon: +55 51 566 12 48
  Fax: +55 51 566 12 48
 
  email: m.schaurich@pro-tran.com
 
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct Bulgaria:
 
  Pro-Tran - Veneta Georgieva
  Vl. Varnentschik Bl. 218-1-3-10
  BG-9023 Varna, Bulgaria
 
  Telefon: +359 52 466 786
 
  email: v.georgieva@pro-tran.com
 
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct China:
 
  Pro-Tran - Stanley Qiu
  Room 102, Building 28, Lane 118, Huayuan Road
  200081 Shanghai, China
 
  Telefon: +8621-5697-8559
  Fax: +8621-5472-2391
 
  email: s.qiu@pro-tran.com
 
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct Germania:
 
  Pro-Tran - Rainer Slomma
  Neisseweg 1a
  D-84478 Waldkraiburg
 
  Telefon.: +49 (0)365 5522 1111
 
 
  email: r.slomma@pro-tran.com
 
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct Franţa:
 
  Pro-Tran - Julien Schaar
  Chemin de Pierrefleur 11
  CH-1004 Lausanne (VD)
 
  Telefon: +41 21 624 56 09
   
 
  email: j.schaar@pro-tran.com
 
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct Grecia:
 
  Pro-Tran - Neil Stevenson
  Lahouri 4-6
  Athens 11743
 
  Telefon: + 30 69 36 41 77
 
  email: n.stevenson@pro-tran.com
 
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct Italia:
 
  Pro-Tran - Stefano Slomma
  Via Fasce 2/14 sc. A
  I- 16145 Genova
 
  Tel: +39 335 618 41 53
 
  email: s.slomma@pro-tran.com
 
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct Canada:
 
  FD Services - Karl Foehner
  Whitby, ON.
  Canada
 
  Telefon: +1 905 666 4340
  Fax: +1 905 666 4565
 
  email: k.foehner@pro-tran.com
 
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct Mexic:
 
  Pro-Tran - José Jesús Villa Cerda
  Cordillera del Choco # 207, Lomas 3era
  MEX-78216 San Luis Potosí, S.L.P.
 
  Telefon: +52 444 825 2673
 
  email: j.jesus@pro-tran.com
 
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct Olanda:
 
  Pro-Tran - Christine Witmer
  Sint Hubertuslaan 3
  NL-3721 CC Bilthoven
 
  Tel.: +31 (0) 30 225 25 95
  Fax: +31 (0) 30 294 07 70
 
  email: c.witmer@pro-tran.com
 
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct Polonia:
   
  Pro-Tran - Norbert Zmitrowicz
  ul. B. Chrobrego 20/20
  PL-55-200 Olawa
 
  Telefon: +48 71 3134272
 
  email: n.zmitrowicz@pro-tran.com
 
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct România:
   
  Pro-Tran - Dana Szabados
  Mr.V.Popescu Street, P3
  RO-C, 4, Ramnicu Valcea
 
  Telefon: +40-723-352518
 
  email: d.szabados@pro-tran.com
 
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct Elveţia:
   
  Pro-Tran - Tirdad Fehr
  Post box 283 - Norastrasse 34
  CH-8004 Zürich
 
  Telefon: +41 76 371 42 06
  Fax: +41 1 271 55 54
 
  email: t.fehr@pro-tran.com
 
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct Republica Slovacã:
 
  FRANCO Kosice
  Dipl.-Ing. Franz Navratil
  Charkovska 12
  SK-04022 Kosice
 
  Telefon: +421 55 6716 957
  Telefon: +421 903 634 753
  Fax: +421 55 6716 957
 
  email: franco@pro-tran.com
 
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct Spania:
   
  Pro-Tran - Katiuscia Usai
  Avda. San Sebastian, 9 - 3° A
  SP-28830 San Fernando de Henares - Madrid
 
  Telefon: +34 91 6733846
 
  email: k.usai@pro-tran.com
 
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct Tunisia:
   
  Pro-Tran - Imed Ben Rhouma
  N°1 Rue Habib Tahmeur
  TN-1140 elfahs -Tunesie
 
  email: i.benrhouma@pro-tran.com
 
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct Turcia:
 
  Pro-Tran - Dr. Ümit Sokullu
  Reyhan sok.No.25/d.3
  TR- Istanbul Türkiye
 
  Telefon.: +90 212 5430148
  Fax: +90 532 2725035
 
  email: dr.sokullu@pro-tran.com
 
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct Ucraina:
 
  Pro-Tran - Svetlana Elchaninova
  Korobova St., 22/42
  UA-49099 Dniepropetrovsk
 
  Telefon: +38 067 684 88 98
 
  email: s.elchaninova@pro-tran.com
 
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct Ungaria:
 
  Pro-Tran - Viktor Zachar
  Adria sétány 5/F
  H-1148 Budapest
 
  Telefon: +36 20 597 06 15
 
  email: v.zachar@pro-tran.com
 
 
 
Acces rapid:
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct Brazilia
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct Bulgaria
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct China
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct Germania
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct Franţa
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct Grecia
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct Italia
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct Canada
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct Mexic
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct Olanda
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct Polonia
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct România
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct Elveţia
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct Republica Slovacã
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct Spania
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct Republica Cehã
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct Tunisia
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct Turcia
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct Ucraina
Software- Traducere
Pro-Tran
Punct Ungaria
 
 Acasã »
 Locuri de muncã
 Parteneriate
 Ofertã de preţ
 Oferta noastrã »
 Concept
 Traducere
 Informaţii »
 Top 20
 Limbi
 Ţãri
 Servicii
 Întrebãri frecvente
 Legãturi
 Download
 Referinţe
 Contact »
 Formular de contact
 Telefonaţi
 Menţiuni obligatorii
 Termeni generali
 Harta sit
Trimite cuiva aceastã paginã
Copyright © Pro-Tran – ultima modificare 30.07.2013 - Vizitatori: